loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.

Birlikte Güç Kazanıyoruz

Hotech yazılım teknolojileri üretmenin yanında alan uzmanlığı gerektiren CRM, Operasyon Yönetimi, Spa, Banket, Misafir Segmentasyonu, Satış yönetimi, Finansal Denetim, Kalite Yönetimi, Gelir-Gider Bütçesi vb konularda danışmanlık hizmetleri ve uygulama eğitimleri vermektedir.

Berfu TEKBAŞ

CRM Danışmanlığı

Konaklama endüstrisi odağında bulunan misafire dair bir çok konuda uzmanlığı bulunan Berfu Tekbaş, Rixos Hotels bünyesinde Global CRM & CCM direktörü olarak görev aldıktan sonra profesyonel çalışmalarına Steigenberger gibi sektörün önde gelen işletmelerine uzmanlığı ile ilgili alanlarda danışmanlık vererek devam etmektedir. “Ulusal bir marka olan Rixos Otellerinin, uluslararası arenada büyüme grafiği” konulu doktora tez projesi ile de 2013 yılında Rusya St. Petersburg da düzenlenen Turizm Kongresinde ikincilik ödülü alan Tekbaş’ın bu projesi uluslararası akredite dergilerde hakem onayı ile yayınlandı ve Rixos Otellerinin dünya literatürüne bilimsel olarak girmesini sağladı.

Berfu Tekbaş’ın uzmanlık alanları:

Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM
Online İtibar Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal CRM
Veri ambarı yapılandırma
Veri kontrolü ve kalitesi
Segmentasyon
Şikayet Yönetimi
Anket Yönetimi
Müşteri ihtiyaçları analizi
Gizli müşteri uygulamaları
Sadakat Programları
Toplam kalite uzmanlığı

Abdullah GÜRCAN

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital pazarlama ve online satış konularında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Hilton, Emirates, Rixos, ThomasCook, SunExpress, Gillette, Pantene, Head&Shoulders gibi yerli ve yabancı birçok şirketle çalışmış, danışmanlık ve eğitimler vermiştir.

Halen Uluslararası Antalya Üniversitesi Sürekli Eğitim merkezinde Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve İtibar yönetimi konularında ders ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Abdullah Gürcan’ın uzmanlık alanları:

Dijital Pazarlama
Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
Google ve Facebook Pazarlama (SEM)
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Pazarlama
Email Pazarlama
Mobil Pazarlama
Online Satış ve Reservasyon Yönetimi (OTA + GDS )

Derya MUM TURGUT

Otel İtibar Danışmanlığı

Review Management Training Avrupalıların Tatil Kültürü ve Beklentileri

Eğitimler Derya Mum Turgut tarafından geniş bir perspektiften ele alınarak otelin belirlediği ilgili personele, otelin kendi bünyesinde verilmektedir. Turizm işletmecileri, turizm dernekleri, otel personelleri vs.. bu eğitim konseptinden faydalanıp yorum portallarındaki oteller arası yarışmada değerlerini arttırıp ön plana çıkabilirler.
A. Nevzat AYSAL

Finans Danışmanlığı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Ekonomi ve Finans dalında Yüksek Lisansı yapmıştır. 35 yılı aşkın süredir iş hayatında bulunmaktadır. İş hayatına Koç Holding’de 12 yıl yöneticilik yaptıktan sonra birçok şirkette yönetici olarak görev almış, danışmanlık hizmetlerinde bulunmuştur. Temel uzmanlık ve danışmanlık alanları Turizm Yatırımları Teşvik ve Uygulamaları, Genel Muhasebe ve Vergi Uyuşmazlıkları, Yönetim Muhasebesi, Kredi Yönetimi, Finansal Planlama ve Operasyondur. Hotech firmasında 2000 yılından beri Yönetim Danışmanlığı yapmaktadır.