loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 26

Newsletter-26
Otello GuestApp

Hotech yazılım ekibi tarafından geliştirilen Otello GuestApp sayesinde, misafirlerinizle olan tüm etkileşimlerinizi rahatlıkla mobil ortamlara taşıyabilirsiniz.

  • Otello GuestApp ile,
  • ✅Otelinize ait kaliteli görselleri rahatlıkla yükleyebilir, tüm bilgilendirmeleri mobil platformlara taşıyabilirsiniz.
  • ✅Otel içi aktiviteler ve promosyonel anonsları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • ✅Bölgenizde ki popüler aktiviteler, tarihi yerler ve önerdiğiniz tüm restaurantları yükleyebilir, misafirlerinize eşsiz tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
  • ✅Misafirlerinize özel bir sadakat programı gerçekleştirebilir, bonus puanlar kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

İLETİŞİM
CRM ve Sadakat Yönetimi
Misafirlerinizi daha iyi tanımanın ve onları ödüllendirmenin yolu!

  • ✅Sizlere grup ve bağımsız otellerinizde tüm misafirlerinizi tek noktadan takip edebileceğiniz bir konaklama ERP çözümü sunuyoruz.
  • ✅Misafir talep, istek ve yorumlarını tek profil üzerinden kontrol edebilirsiniz.
  • ✅Misafiriniz ile rezervasyondan başlayan iletişiminizi tesisten ayrıldıktan sonra da devam ettirebilirsiniz.
  • ✅Misafir bazında uyruk, ülke, acente, seyahat tercihleri, kullanım sıklığı, harcama kabiliyeti gibi bir çok sorunuza tek noktadan istatistik ve grafik raporlama ile satış pazarlama faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.
  • ✅Yukarıdakiler gibi bir çok özellik hakkında sizlere detaylı bilgi vermemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bilgi Al
Hotech Academy Eğitim Serileri

Hotech Academy olarak otelciler için özel olarak hazırladığımız eğitimlerde geçtiğimiz ay, Elite World Hotels Europe, Radisson Blu Hotel Diyarbakır’da çok özel iki eğitim düzenledik. Operasyon ekiplerinin eksiksiz katılımıyla gerçekleşen eğitimlerde, günümüz seyahat eden gezginlerine deneyim yaratmak, problem çözme ve yorum portallarına efektif yönlendirme konusunda interaktif içerikler paylaştık.

Otellerin dışında Turizm Okullarında yürüttüğümüz faaliyetler kapsamında, İstanbul Kültür Üniversitesi Turizm Bölümü öğrencileriyle bir araya gelip, Dünyanın en önemli konaklama paylaşım platformlarından biri olan AirBnB'nin son yıllarda artan pazar payını ve bunun otel sektörüne olan etkileri konusunda ‘AirBnB ve Zincir Oteller’ isimli panelini düzenledik.


II.Uluslararası Turizm Zirvesi

Uluslararası Otelciler Derneği derneği tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Turizm Zirvesi'nde şirketimiz adına Cenk Caner, ''Türkiye Turizminde Teknoloji Kullanımı'' konulu panelde konuk konuşmacı olarak yer aldı.


Hotech Webinar

Aralık ayından itibaren dijital platformlarda yayınlayacağımız Hotech Webinar serileri ile birbirinden farklı konu başlıkları ve sektörün önemli temsilcilerinin katılımıyla zengin bir içeriği hayata geçiriyor olacağız. Online kayıt ve bilgilendirmeler dijital ve sosyal kanallarımızdan yapılacaktır.


Uzakrota Seyahat Ödülleri

Açıldığı günden bugüne gerek seyahat haberleri gerekse düzenlediği etkinliklerle seyahat sektörünün nabzını tutan Uzakrota ekibi, Uzakrota Ödülleri’nin 9. yılında “Yılın Enleri” yarışmasını halk oylamasına açacak.

Bu yıl itibari ile ilk defa fiziksel olarak dağıtılacak Uzakrota Seyahat Ödülleri 13 Aralık’ta gerçekleşecek Uzakrota Travel Summit akşamı düzenlenecek ödül gecesi ile sahiplerini bulacak.

24 Kasım – 01 Aralık arasında yapılacak oylama ile 13 Aralık Uzakota Travel Summit akşamı kazanan markalara ödülleri verilecektir.

OY VERİN
QM Awards Oylaması

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM Awards 2019 Ödüllerinin Final oylaması başladı.

Hotech olarak bu yılda Otello-AmonRa ürünümüzle ''Türkiye'nin En İyi Otel Yönetim Yazılımı'' kategorisinde yarışıyoruz. Geçtiğimiz yıl elde ettiğimiz başarının bir yenisini bu yıl sizlerin desteği ile bir kere daha gerçekleştirmek istiyoruz.

OY VERİN
HOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog Instagram LınkedIn

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.