loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 8

AmonRa News
icon Editörden

Değerli Turizm Profesyonelleri,

Yoğun bir fuar dönemi bekliyor yine bizleri.

Yakından takip edenler bilirler, fuar demek bizler için yeni çözüm ortaklıkları ve bu sayede sizler için de hayatı daha da kolaylaştırmak adına atacağımız yeni adımlar demek...

Verimli ve keyifli günler dileriz :-)

icon AmonRa Software - TripAdvisor Çözüm Ortaklığı
divider

Bir süredir ortaklaşa çalışmalarını yürüttüğümüz ve pilot otellerde kullanılma sunup artık ilk başarılı sonuçlarını almaya başladığımız AmonRa - TripAdvisor entegrasyonunun önümüzdeki günlerde ortaklaşa yayınlanacak olan uluslararası basın bülteni ile de duyurusunu yapacağız.

Bu çalışmaya konu olan Hotel Guest Review konusunda iki şirket yetkililerinin katılımıyla düzenlenecek olan ve TripAdvisor platformunun nasıl daha verimli kullanılacağı ve bu sayede de satışlarınızın nasıl daha etkin bir şekilde artırabileceğinizin anlatılacağı webinar’a ön kayıt için lütfen formu doldurunuz.

     
icon Başarı Hikayesi

HGR ürünü ile çalıştığımız tesislerin son istatistiklerine göre, 450.000 kişiye yapılan seyahat sonrası e-posta gönderimi sonucu, bu e-posta adreslerinin %70 oranında doğru ve kullanımda olan aktif adresler olduğu tespit edilmiştir. Aynı zamanda bu yol ile ulaştığımız kitlenin %97'si konakladıkları otelleri tavsiye etmiş ve olumlu yorumlarını paylaşmışlardır. Aktif olarak HGR ürününü kullanan işletmeler arasında %10 civarı artışı kısa süre içerisinde yakalayan oteller göze çarpmaktadır. Referanslar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

icon RaWiki
divider

RaWiki'den rol bazlı olarak destek alabileceğinizi biliyor muydunuz? "Departmanlara Göre RaWiki" menüsü altında otel içerisindeki görevinize göre tasnif edilmiş destek dokümanlarına ulaşabilir, sizi ilgilendirmeyen kısımlarda kaybolmadan aradığınız bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


icon Uluslararası Resort Turizm Kongresi

Bu yıl 27-28 Kasım’da Antalya Lara Aska Resort’te yapılacak olan 4. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne seyahat endüstrisi ve ilişkili olduğu kesimlerden temsilci ve yöneticilerden oluşan 1200 kişinin katılması bekleniyor. Kongre kapsamında sektörün ulusal ve uluslararası alandaki öne çıkan firma ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin katılacağı oturumlar düzenleniyor.

Kongreye katılmak için önceden kayıt yapmak gerekiyor.

icon Quality Management Awards 2014
divider

Turizmin En İyileri, Quality Management Awards 2014 Anketi ile Belli Oluyor..! Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği'nin (POYD) resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından Türkiye turizmine katma değer sağlamak için 2010 yılında başlatılan Quality Management AWARDS 2014 heyecanı başladı.

Oy kullanmak için lütfen tıklayınız. Oyunuzun geçerli sayılabilmesi için size gelecek olan iletide linke tıklayıp onay vermeniz gerekiyor.

icon AmonRa Çekimine Yakalananlar :-)

White Tuana, Edibe Sultan Hotel, Gure Form Termal,Lausos Palace Hotel, Atlas Otel, Grand İskender Otel, Armodies Termal Park

HolidayCheck ile çözüm ortaklığımız sayesinde misafir yorum süreçlerini çok daha hızlı ve kolay hale getirdiğimiz HGR (Hotel Guest Review) hizmetimizi kullanmaya başlayan oteller;

Kleopatra Bebek Otel, Kleopatra Develi Hotel, Starlight Convention Center Thalasso & SPA, Stella Beach Resort