loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 10

AmonRa News
icon Editörden...

Değerli Turizm Profesyonelleri,

Son yıllarda gelişen online sistemlerin yardımıyla potansiyel misafirler otellere çok daha rahat ulaşabiliyor. Misafir ile diyaloğun ön plana çıktığı, misafirlerine kişisel olarak dokunabilen ve özgün hizmet sunabilen oteller, rakiplerinin arasından rahatlıkla sıyrılıp pastadan daha büyük pay alabiliyor.

Biz de AmonRa Software olarak Ar-Ge çalışmalarımızı misafir odaklı hizmet anlayışı ve etkin veri yönetimi üzerine yoğunlaştırdık. Bu sayede otelcilik sektörüne, elindeki veriyi çok daha etkin kullanma imkanı sunmuş, kısaca Big Data keyfini yaşatmaya başlamış oluyor. Online itibar yönetimlerinden sadakat programlarına kadar işletmenize büyük kazanımlar sağlayacak bir çok yenilikçi çözümü sektörün hizmetine sunuyoruz. Konaklama sektörünün teknoloji sağlayıcısı olarak daha bir çok yenilikçi hizmet ile önümüzdeki süreçte de sizlerin yanında olacağız.

Keyifli kalın...

icon Eksik Parçalarınız
divider

Tesisinizde kullandığınız PMS sağlayıcınızın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamadığını biliyor ama değişikliği de düşünmüyor musunuz? Peki AmonRa’nın ürün yelpazesinde bulunan GRM’den Operasyon Yönetimine, Enerji Tüketimi’nden Finans Yönetimine kadar 40’tan fazla modülün PMS’inizle entegre olarak çalışacağını biliyor musunuz?

PMS’inizin size sundukları ile yetinmeyin, lütfen tıklayın.

     
icon Sadakat Yönetimi

Sadakat Yönetimi modülümüz ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük tesislerin gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren proje olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük. Böylelikle tesisinize olan ilgi artarken misafirlerinizin edindiği fayda da artmaktadır. Misafirlerine daha özenli hizmet veren işletmelerin de en büyük destekçisi olan Sadakat Yönetimi, hem işletmeniz hem de misafirleriniz için çift taraflı kazanımlar sağlayacaktır.

icon RaBlog yayında!
divider

Otelcilik ve otelcilikle ilintili teknolojiler hakkında deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak amacıyla başladığımız ve içimizdeki bloggerları :-) ortaya çıkaran RaBlog yazılarına bu adresten ulaşabilir, konularla ilgili sorularınızı ve fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

icon HGR Başarı Hikayesi

HGR ürünü ile çalıştığımız tesislerin son istatistiklerine gore toplam ulaştığımız misafir portföyünün %73’ünün geçerli, güncel mail adreslerine ulaşılmıştır. HGR ürünü üzerinden yapılan yorumların %98’inde konaklanan otel tavsiye edilirken yapılan yorumların tesis bazında yayınlanma oranları %75’lere kadar yükselmiştir.

TripAdvisor ve HolidayCheck portallarıyla yapmış olduğumuz entegrasyon sonucu ortaya çıkan Hotel Guest Review ile misafirlerinizin yorum yazması tek bir adıma indirgenirken gerek otel içinden gerekse otelden ayrıldıktan sonra mutlu misafirlerinizi hedefleyip yorum yazmalarını sağlayabiliyorsunuz. Referanslar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

divider
icon AmonRa’dan İpuçları

Internet acentelerinin rezervasyon komisyonlarını sisteme tanıtabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabını RaWiki’de bulabilirsiniz.

icon AmonRa Çekimine Yakalananlar :-)

Son dönemde referanslarımız arasına katılan işletmelerden bir kısmı;

Izgrev Hotel SPA & Aquapark, Ramada Resort Akbük, Tilya Resort Hotel, Renata Suites.

HolidayCheck ve TripAdvisor ile çözüm ortaklığımız sayesinde misafir yorum süreçlerini çok daha hızlı ve kolay hale getirdiğimiz HGR (Hotel Guest Review) hizmetimizi kullanmaya başlayan oteller;

Le Bleu Hotel, Aska Hotels, Granada Luxury Resort, Hane Sun Hotel, Grand Okan Hotels, Aurum Hotels, Lasagrada Hotel, Aquis Marine Hotel, Princess Hotels, White City Resort.