loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 1

AmonRa News
icon EDİTÖRDEN

divider

Öznur Güner
Satış Pazarlama Sorumlusu

İlk Sayı, İlk Yazı

Değerli AmonRa kullanıcıları,

AmonRa ekibi olarak, yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeyi AmonRa üzerine entegre ederek, yepyeni özellikler ve kolaylıklar ile tanışmanız için çalışıyoruz. Biz sizler için çalışırken, en son yenilikler ve gelişmelerden haberdar olmanızı istiyoruz.

Bundan böyle her ay bir yenisi ile karşınızda olacağımız AmonRa bülten ile sizleri, tüm yeniliklerimiz ve kullanıcılarımızdan haberdar edeceğiz. Bu konuda sizlerden gelebilecek her türlü desteğe ve öneriye de açığız. Lütfen bültenimizde görmek istediklerinizi bizimle paylaşın.

Sevgiyle Kalın...

icon YENİLİKLERİMİZ
divider cam AMONRA ONLINE REZERVASYON SİSTEMİ

Potansiyel misafirleriniz, web sitenize entegre edilen yeni nesil rezervasyon sistemi ile tüm detaylarıyla anında rezervasyon yapabilirler. Web sitenize entegre edilen ORS, misafir sitenizi terk etmeden küçük bir pencerede açılarak tüm aşamaları tamamlamasına olanak tanır.

icon MODÜLLERİMİZ

CRM Modülümüz İle Misafirinize
Kendisini Özel Hissettirin

Misafire dair istediğiniz her türlü bilgiyi kayıt edip, istediğiniz anda da bunlara kolayca ulaşabilir, bu bilgileri kullanarak konaklaması boyunca misafir memnuniyet derecenizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Rapor ve istatistikler alabilir, misafirinize mektup, kart, SMS veya E-Mail gönderimlerini kişiye özel gönderimler haline dönüştürebilirsiniz.

icon AMONRA HABERLER
cam

AmonRa çekimine yakalananlar :-)

Ege'nin önemli yatırımlarından olan ve 'Bizde Lüks Bir Standart' sloganı ile dikkati çeken Gardens of Babylon, misafirlerine sunduğu kalitede hizmet almak için sektörel kalıpları yıkarak, AmonRa Software üst segment paketi Otello ile süreçlerini daha da verimli kılmayı seçti. Imperial Park Hotel, Liluz Otel, Grand Hotel Avcılar, Margi Hotel, Cappadocia Dere Suites gibi Türkiye'nin dört bir yanında, bir çok değerli konaklama tesisi daha AmonRa RAhatlığını seçti.
icon KULLANICILARIMIZDAN HABERLER
Kullanıcılarımız Dünyanın En İyilerinden

Açıldığı günden itibaren AmonRa kullanan Sirkeci Group bünyesinde yer alan Neorion Hotel geçtiğimiz aylarda verdiği üstün hizmet kalitesiyle dünyanın en iyi 25 oteli arasına girerek Türkiye'nin hizmet sektöründeki gururu oldu. Bu sebeple tüm AmonRa Ekibi olarak Neorion Hotel'i can-ı gönülden tebrik ediyoruz. Yine Türkiye'nin kıvanç kaynağı olan bu listede yer alan Amira Hotel ve Hotel Sultania ekibini de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. :-)
cam divider
icon BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?
divider cam wiki.amonra.com.tr

AmonRa menüleri ve kullanımını yazılı ve görsel olarak inceleyip, videolarını izleyebileceğiniz yeni bir portal. Otel otomasyon sistemimizle ilgili tüm detayları bulabileceğiniz sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Not: Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Artık e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.