loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 2

AmonRa News
icon EDİTÖRDEN

divider

Öznur Güner
Satış Pazarlama Sorumlusu

Otelinizi Gittiğiniz Yere Götürün

Değerli AmonRa kullanıcıları,

Piyasa araştırma şirketlerinin incelemeleri sonucunda, dünya genelinde kullanılan cep telefonlarının yarısından çoğu akıllı telefon olarak belirtiliyor. Bu oranlar İngiltere' de %64'ü, Almanya'da ise %51'leri buluyor, Türkiye'de ise her 3 kişiden biri akıllı telefon kullanmakta. Ve araştırmalar gösteriyor ki 2013 yılında tüm dünya genelinde akıllı telefon kullananların sayısının 1.82 milyar olması bekleniyormuş.

AmonRa teknolojiyi sizin adınıza takip ediyor, size de sadece bunlardan faydalanmak kalıyor :-)

İşletmenizden uzaktayken bile her süreçten haberdar olabilirsiniz. Mobil Hotel (RaMobil) uygulamamız ile görev yönetimi, iç mesajlaşma, teknik arıza takibi / bakımlar, misafir istekleri, mobil rapor/ analizler ve dahası her an elinizin altında. Ayrıca AmonRa, mobil rezervasyon, site teknolojileri gibi değişimleri de sizler adına yakından takip ediyor ve etmeye de devam edeceğiz.

Sahip olduğumuz know-how ile her zaman sizlere destek vermeye hazırız, biliyorsunuz siz bizim için değerlisiniz.

icon YENİLİKLERİMİZ
divider cam Reklamınızı Misafirleriniz Kendi
Memnuniyet Cümleleri ile Yapsın!


Günümüzde seyahat tercihlerinin belirlenmesinde en önemli kaynak, Internet'teki yorumlar olmaktadır. Ayrıca, yapılan araştırmalar gösteriyor ki, özel bir durum oluşmadığı sürece, verdiğiniz hizmetten memnun olan misafirleriniz, şikayetçi olanlara nazaran daha seyrek olarak yorum sitelerini ziyaret etmektedir. Hotel Guest Review da işte tam burada devreye girip, tamamen etik kurallar çerçevesinde, memnun misafirlerinizi, herhangi bir siteye giriş yapmadan yorumlarını yazmaya teşvik etmekte, şikayeti olan misafirlerinizin de şikayetleriyle birebir ilgilenmenize olanak yaratmakta hatta onları da kazanmanıza yardım etmektedir.

icon MODÜLLERİMİZ

Kaliteli Hizmet Teknik Servis İle Başlar

Teknik hizmetlerin maliyetini kontrol altına alırken, kalitenizi de yükseltmek istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler AmonRa ile elinizin altında. Teknik arıza kayıt takibinin ötesinde, demirbaş cihazlarınızın bakım ve kalibrasyonlarını da takip edebilir, personel verimliliğini ölçebilir, malzeme satın alırken gerçek kullanım ömrünü ve kalitesini kendi istatistikleriniz doğrultusunda ölçebilirsiniz.

icon AMONRA HABERLER
cam cam

AmonRa Çekimine Yakalananlar :-)

Avalon Hotel ve Sarot Termal, Royal Bilgiç Hotel, Ankara Palas Konukevi gibi Ankara iş dünyasının buluşma noktası olan Ramada Plaza Ankara da tüm süreçlerinde AmonRa RAhatlığını seçti.
icon BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?
divider cam Olanı Biteni Size Fısıldayalım!

RaTweet ile tüm işletmeden yapılan her türlü işleme dair bilgilendirme mesajları ve uyarıları izleyin. İsterseniz ekranda, isterseniz internet üzerinden, istersenizde cep telefonunuzdan!

Not: Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Artık e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.