loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 15

Newsletter-15

Merhabalar,

Siz otel profesyonellerinin süreçlerini kolaylaştırma ve elde edeceğiniz faydayı artırma ekseninde oldukça ses getiren projelerimize hızla devam ediyoruz.

Son dönemde çözüm sunduğumuz tesislerin arasına CRM odaklı projelerle Kilikya Palace, Akra Barut, Satın Alma Sözleşme Fiyat Kontrol projesiyle de Maxx-Voyage Grubu katıldı.

Şimdiden mutluluk ve başarı dolu bir yıl dileriz.

Saygılarımızla

HOTECH

GVE Icon Otello GVE - Misafir Değerleme Motoru
GVE Banner

Elinizdeki Veriyi Kazanca Dönüştürün

Yeni çözümümüz Misafir Değerleme Motoru, RFM modellemeyi kullanarak elinizdeki verileri analiz edip misafirlerinizi en verimli şekilde segmente etmenizi sağlıyor. Veriye dayalı ve kişiselleştirilmiş akıllı pazarlama yaparak maliyetlerinizi aşağı çekiyor, doğru hedefleme ile gelirinizi artırıyorsunuz.

Akıllı segmentasyonla doğru pazarlama yapmaya hemen başlayın link

Loyalty Sadakat Yönetimi
Sadakat Yönetimi

Misafirlerinizi Ödüllendirin

Sadakat Yönetimini büyük tesislerin gerçekleştirebileceği dev yatırım gerektiren projeler olmaktan çıkarıp her işletmenin kolaylıkla uygulayabileceği bir sisteme dönüştürdük. Hem tesisinize olan ilgiyi hem de misafirlerinizin edindiği faydayı çift taraflı artırarak rekabette bir adım öne geçme fırsatı sunuyoruz.

Sadık misafirlerinizi ödüllendirip kâr sağlayacak hizmetler sunmaya ve kayıp misafirlerinize ulaşmaya hemen başlayın link

HOTECH Hotel Technology Ecosystem
DSG

DSG (Dezavantajlı Sağlığı ve Güvenliği) Yönetim Sistemi

Otellerin engelli ve yaşlı dostu olmasına yardımcı olan DSG Sistem, Hotech ekosistemine partner olarak katıldı.

DSG Sistem, engelli ve yaşlı bireylere mükemmel bir konaklama fırsatı sunabilmeniz için otellerin hazır hale getirilmesine destek veriyor. Buna yönelik yapılması gerekenleri analiz eden ve sertifikasyona hazır hale getiren DSG desteğiyle engelli misafirlerinize unutulmaz bir deneyim fırsatı yaşatacaksınız. Avrupa pazarında %30’lara varan bu segment, oteliniz için de yeni bir segment yaratmış olacak.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçinlink

Blog Hotech Blog

Gündemdeki önemli konularla ilgili blog yazılarımızı sizler için derledik:

PMS

Is Your PMS "The Best"?

GEM

Direct Booking Stratejileri

PMS

TripAdvisor Algoritması

GEM

HolidayCheck Portalı Davranış Kuralları

HOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog G+ in

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.