loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 17

Newsletter-17 Newsletter-17

Merhabalar,

Turizm ve diğer sektörlerde önem kazanan misafir odaklı çalışmalar, sonunda satış artırmaya yönelik yazılım ürünlerini ön plana çıkartmıştır. Teknoloji ve gelişen sektör ihtiyaçlarını yakından takip eden HOTECH, en son geliştirdiği Booker Loyalty Yönetimi sistemini kullanıma sunmuştur.

Dashboard mantığında, grafik ve görsel ekranları ile anlık veri analizi yapmaya yönelik bir uygulamadır. Web, Mobil kullanımı ile her cihazdan erişim imkanı sağlanır.

Saygılarımızla

HOTECH

GVE Icon Otello Booker Loyalty
GVE Banner


Satış kanallarını doğru okuyarak pazarlama ve satış faaliyetlerini geniş kitlelere yaymayı düşünen işletmeler için yeni çözümümüz "Otello Booker Loyalty" ile tanıdığınız herkesi satışçınız yapın. Çalışmalarını sistem üzerinden takip ederek yaptıkları satışlara istinaden onlara motive edici ödüller verirken aynı zamanda da size olan bağlılık ve sadakatlerini artırın.

Loyalty Otello Sadakat Yönetimi
Sadakat Yönetimi

Misafirlerinizi Ödüllendirin

Sadakat Yönetimini büyük tesislerin gerçekleştirebileceği dev yatırım gerektiren projeler olmaktan çıkarıp her işletmenin kolaylıkla uygulayabileceği bir sisteme dönüştürdük. Hem tesisinize olan ilgiyi hem de misafirlerinizin edindiği faydayı çift taraflı artırarak rekabette bir adım öne geçme fırsatı sunuyoruz.

Sadık misafirlerinizi ödüllendirip kar sağlayacak hizmetler sunmaya ve kayıp misafirlerinize ulaşmaya hemen başlayın link

HOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog G+ in

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.