loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 5

AmonRa News
icon EDİTÖRDEN

divider

Öznur GÜNER
Satış Pazarlama Sorumlusu

Değerli Turizm Profesyonelleri,

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza çok hızlı bir şekilde girmeyi başaran, artık cebimizde de taşıdığımız internetin sağladığı konfor bizlerin başını döndürmeye devam ediyor . CRM ya da günümüzde diğer adı ile GRM olgusu da süreçlerimizde gelişen teknoloji ile yerini iyice hissettirdi.

Turizm, sektöründe başarı için verilen hizmet kalitesinin yanında, kişiye özel bir sunum da gerekli artık. Bunu sağlayabilmek içinde kalifiye personelin yanı sıra, bu sektörün ihtiyaçlarını iyi bilen bir yazılım ile de desteklemeniz gerekmektedir. Misafirleriniz daha tesise gelmeden gönderilecek bir wellcome letter ile bilgilerini alabilir, geldiklerinde de daha önceden tanıyormuş gibi karşılayabilir, konakladıkları sırada aldığınız hatırlatmalarla bir dahaki gelişine hazırlık yapabilir ve gitmesinin ardından göndereceğiniz bir anket ile kendi iç süreçlerinizi de denetleyebilirsiniz. Tabi tüm bunların bir de gelişen teknolojiyle uyumlu, internet üzerinden de kullanılıyor olması sizi bir tık daha yukarıya taşıma sebebi olacaktır. Mobil uyumlu çözümler ile misafirlerinize hem daha kolay ulaşabilir, hem de hizmet kalitesini istenilen seviyelere çekmeyi başarabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.

icon YENİLİKLERİMİZ
divider

e-Fatura

AmonRa Yazılım, Maliye Bakanlığı GİB e-Fatura Uygulaması özel Entegrasyon ve Saklama Hizmetleri Konusunda GİB tarafından yetkilendirilmiş sektörün önde gelen firmalarıyla işbirliği yaparak AmonRa çözümlerini kullanan otellere hem güçlü alternatifler sunup hem de AmonRa Yazılım sistemleriyle entegre, tüm faturalandırmaları e-Faturaya dönüştürüp, web üzerinden GİB'e iletilip, saklanması ve erişiminin sağlanması için alt yapı çalışmalarını tamamladı. Bu çalışmaların tecrübe ve uygulama zenginlikleri, AmonRa kullanıcılarının hızlı ve güvenli bir e-Fatura geçişi ve sürdürmesinin garantisi olacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgi için satis@amonra.com.tr mail adresimiz ya da 0242 227 72 01 - 0 533 593 68 45 nolu telefonlarımızdan lütfen bizimle iletişime geçin.

     
icon MODÜLLERİMİZ

İtibar Yönetimi

İnternet ortamında her türlü platformda oteliniz ile ilgili yazılan yorumların takibi ve misafirlerinizin memnuniyet değerlendirmelerinin sağlıklı ve en verimli şekilde raporlanmasına olanak sağlayan luxury hizmet modülüdür.

Otel içi ve dışı misafir memnuniyet süreçlerinin tek bir platformda birleştirilmesini sağlayan İtibar Yönetimi Modülümüz,
sayıları 50 yi bulan seyahat yorum sitesinden veri almanıza olanak sağlarken, 10 un üzerinde sosyal medya ve diğer mecralarda yazılanları tek bir yerde analiz eder. Puanlama haricinde de yapılan yorumları yapay zeka teknikleri ile kategorilendirir ve aynı zamanda olumlu-olmusuz analizlerin de raporlamalarını tamamen otomatik olarak almanıza olanak tanır.

İtibar Yönetimi Modülümüz ile yorum siteleri ve sosyal medya paortalları ile çift taraflı entegrasyon sağlayabilir, teknolojik kolaylıklar sayesinde ve tamamen etik kurallar çerçevesinde memnuniyet oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Bir önceki sayıda; Operasyon Yönetimi, Bir sonraki Sayıda; Online Kanal Yönetim Sistemleri Entegrasyonu


icon AMONRA HABERLER
cam

AmonRa çekimine yakalananlar :-)

2017 "Asya Salon ve Uzakdoğu Sporları" (AIMAG 2017) oyunlarına ev sahipliği yapacak olan Ashgabat Olympic Complex kapılarını AmonRa'nın üst segment otellere yönelik ürettiği çözüm paketi olan Otello ile açmaya hazırlanıyor.

Referanslarımızın devamını görmek için tıklayınız...

"QM AWARDS 2013 - En İyi Yönetilen Otel Yazılım Programı ödülü" bu sene AMONRA'nın oldu. Bizi destekleyen tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.


DAHA FAZLASI

30 Ocak - 2 şubat 2014 tarihleri arasında 18'ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'te 6. salon 636 no.lu standda yerimizi alacağız. Herkesi standımıza bekleriz.


Not: Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Artık e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.