loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 20

Newsletter-20

Merhaba,

Umuyoruz ki yeni yıla güzel başlangıçlar yaptınız. Bizim için 2019'un ilk ayı sektör devleri ile CRM odağında turizme yön verecek projeler başlattığımız bir ay oldu. Aynı zamanda Avrupa tarafında ise bulut tabanlı projelerin temellerini attık.
Bu yeniliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:Bizi takip etmeyi unutmayın!

Sevgilerle

HOTECH Ekibi


ITB BERLIN 2019

6 - 10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan ITB Berlin Fuarı'na katılan profesyoneller dünya turizmindeki gelişmeler kapsamında seyahatin geleceğini tartışacak.

ITB Berlin Fuarı'nda her yıl olduğu gibi bu yıl da seyahat endüstrisi ile ilgili mevcut durum ve olası gelişmeler tartışılacak.
ITB Berlin'in bu yılki ana teması "Seyahatin geleceği."

6-10 Mart tarihleri arasında Berlin'de gerçekleşecek fuar etkinlikleri kapsamında; geleceğin ulaşım sistemleri, değişen müşteri profili ve yarattığı beklentiler, lüks seyahat pazarının geleceği, hızla yayılan aşırı ziyaretçi trafiğinin neden olduğu sorunlar ve buna yönelik çözüm önlemleri de gündemde.

Hotech Ekibi olarak geniş bir kadro ile ITB Berlin fuarındayız.

Çok yakında, Berlin ofisimizden sizlere muhteşem haberler vereceğiz!

Hotech şirket güncellemelerini kaçırmamak, yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Turizm Zirvesi - INTHA


19 Şubat 2019 günü İstanbul Haliç Üniversitesi Konferans Salonunda INTHA'nın düzenleyeceği Turizm Zirvesi'nde, Hotech Global Satış Direktörü Cenk Caner Seyahat İşletmelerinde Sosyal Medya Kullanımı ve Dijital Pazarlama'nın Etkisi adlı oturuma katılım gösterecektir.

Sizlerle orada buluşmaktan keyif duyarız.MyGiata Drive


  Bir çok farklı katalog ve satış kanalında yer alan otellere ait görüntü ve içeriklerin güncellenmesi konusunda çok işinize yarayacak bir bilgiyi paylaşmak isteriz.

  Yıllardır birlikte başarılı projelere imza attığımız iş ortağımız olan içerik dağıtım şirketi GIATA ile birlikte, 21.000 seyahat kanalındaki bilgi ve resimlerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilme imkanını sunuyoruz. Hem de basit ve tamamen kendi başınıza yapabilecek şekilde.

  myGIATA Drive ürünü aracılığı ile yükleyeceğiniz otelinize ait en güncel bilgi ve görseller, tüm satış kanallarında gösterime ve katalog kullanımlarına hazır hale gelmiş olacak.

myGIATA Drive ürünü ile ilgili talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HGR - Hotel Guest Review


Yorum portallarındaki başarılarında HGR kullanan otellerimizden aldığımız istatistiklere göre, geçen sene içerisinde seyahat sonrası yaptığımız 1 milyonu aşkın e-posta gönderiminin %71'i adresine ulaşmış ve misafirlere yorum yazdırmıştır. Aynı zamanda otel içinden alınan yorumlar ve seyahat sonrası e-posta gönderimi sonucu ulaştığımız kitlenin %98'i konakladıkları oteli tavsiye etmiş ve olumlu yorumlarını paylaşmıştır.

Aktif olarak HGR ürününü kullanan işletmeler arasında %10 civarı artışı kısa süre içerisinde yakalayan oteller göze çarpmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve demo için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim için buraya tıklayarak konu kısmına HGR yazarak bizden bilgi alabilirsiniz.

HOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog Instagram LınkedIn

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.