loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 21

Newsletter-21

Merhaba,

Nisan ayı sayımızda sizlere 2019 Yaz sezonuna güzel bir başlangıç için olmazsa olmaz 2 adet modülden, ITB 2019 Raporundan ve HolidayCheck'in otelinizi nasıl değerlendirdiğinden bahsedeceğiz.

2019 Yaz sezonunun hepiniz için başarılı geçmesini diliyoruz.Bizi takip etmeyi unutmayın!

Sevgilerle

Hotech Ekibi


Alman Bakışı; HolidayCheck otelinizi nasıl değerlendiriyor?

HolidayCheck, otelleri değerlendirmeye tutarken birçok kriteri ya da değişkeni göz önünde bulundurmakla birlikte kullanıcı yorumlarına da son derece önem verir. Yüksek puanlı yorumların yanı sıra etik kurallar, popülarite, otel profil sayfası, yorumlar % olarak olumlu oranı gibi etkenler de platformun değerlendirme sürecinde odaklandığı kalite standartları arasında yer almaktadır. Bu standartları madde olarak özetlemek gerekirse;


Devamını Oku

CRM ve Loyalty Yönetimi
Misafirlerinizi daha iyi tanımanın ve onları ödüllendirmenin yolu!


 • Grup ve tek otellerde tüm misafirlerinizi tek noktadan takip edebileceğiniz konaklama ERP çözümüdür.
 • Misafir talep, istek ve yorumlarını tek profil üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 • Misafir anketleri ile kalite yönetim sisteminizi ölçebilirsiniz.
 • Misafiriniz ile rezervasyondan başlayan iletişiminizi tesisten ayrıldıktan sonra da devam ettirebilirsiniz.
 • Misafir bazında uyruk, ülke, acente, seyahat tercihleri, kullanım sıklığı, harcama kabiliyeti gibi bir çok sorunuza tek noktadan istatistik ve grafik raporlama ile satış pazarlama faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.
Bilgi Al


Satın Alma Sözleşme Kontrol ve Tedarik Yönetimi
Süreçlerinizi takip edin, hesabınızı en iyi siz bilirsiniz!


 • Tedarikçileriniz ile yapmış olduğunuz sözleşmeler tüm detayı ile sisteme işlenebilir durumdadır.
 • Dönem bazında değişen malzeme fiyatları sisteme hızlı ve kolay bir şekilde tedarikçi ayrımında yüklemesini yapabilirsiniz.
 • Talep edilen malzemeler bazında sözleşmeli ve sözleşmesiz fiyat teklifleri toplayabilir ve karşılaştırma listesi oluşturabilirsiniz.
 • Sınırsız onay mekanizması ile lokal, web ve mobil üzerinden onaylama imkanı
 • Deponuza malzeme girişi yapıldığı esnada Otello sizler için yapılan sözleşmeye uygunluğu miktar ve fiyat bazında kontrol ederek sizlere anlık uyarılar gönderir.
 • Mevcut depo ve muhasebe yazılımlarınız ile entegre çalışabilir.
 • Tüm kalite yönetim sistemlerine uygunluğu ve uyumluluğu vardır.
Bilgi Al


ITB 2019 Değerlendirmesi


Akdeniz Otelciler ve İşletmeciler Birliği tarafından hazırlanan ITB Fuar ve Pazar değerlendirmesi yayınlandı. Öne çıkan yazılar ise şöyle ;

Berlin'deki fuara 186 ülkeden 10 bin firma katıldı. İlk iki gün B2B görüşmelerin ardından , son gün kapılarını halka açtı.
Geçen yıl 170 bine yakın kişinin ziyaret ettiği fuara ilgi bu yıl da yüksek oldu. Toplam ticaret hacmi 2018 yılında 7 Milyar Euro olarak gerçekleşti.
Türkiye alan küçülttü, konsept değiştirdi. Türkiye alanı ITB turizm fuarının B2B ağırlıklı içeriğine uygun olarak iş modelli bir konseptle ziyaretçilere kapılarını açtı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY, fuar açılışında basına özellikle Türkiye'nin tarihi ve kültürel değerlerine ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Daha fazlası için siz de rapora buradan göz atabilirsiniz.HOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog Instagram LınkedIn

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.