loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 22

Newsletter-22

Merhaba,

Mayıs ayı sayımızda sizlerle olmazsa olmaz 2 adet modülden, Türkiye Turizm Buluşmaları etkinliğinden ve Otelinizde Veri Güvenliği için nelere dikkat etmelisiniz ondan bahsedeceğiz.

2019 Yaz sezonunun hepiniz için başarılı geçmesini diliyoruz.Bizi takip etmeyi unutmayın!

Sevgilerle

Hotech Ekibi


Otellerde Veri Güvenliği için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otellerde veri güvenliği konusu son 6 yıldır çeşitli zamanlarda yapılan yoğun siber saldırılarla daha çok önem kazanmaya başladı. Bu saldırılara 21 Nisan 2019 sabahı bir yenisi daha eklendi. Saldırılardan etkilenen oteller, sahip oldukları verileri ya kaybetti ya da yüksek bedeller karşılığında kurtarmaya çalıştı. Her ne kadar bilinçsiz kullanıcı faktörü yoğunlukla bu duruma sebep olsa da…

Devamını Oku

Otello Sadakat Yönetimi Modülü


Sadakat Yönetimini büyük tesislerin gerçekleştirebileceği dev yatırım gerektiren projeler olmaktan çıkarıp her işletmenin kolaylıkla uygulayabileceği bir sisteme dönüştürdük. Hem tesisinize olan ilgiyi hem de misafirlerinizin edindiği faydayı karşılıklı artırarak rekabette bir adım öne geçme fırsatı sunuyoruz.
DETAYLI BİLGİ AL


Türkiye Turizm Buluşmaları Günleri - Bodrum / Antalya


Türkiye’nin en güçlü gelir kaynaklarından biri olan turizm sektöründeki gelişmeleri ve dijitalleşmenin getirdiği yenilikleri sektör temsilcileri ve duayenlerinin katılımıyla ele alan "Türkiye Turizm Buluşmaları" etkinliğinin Bodrum ve Antalya ayaklarına destek verdik. Etkinlikte Hotech adına CTO'muz Hamdullah TURGUT, "Turizmde Data İle Dijitalleşme" başlıklı bir konuşma yaptı.

✅ Dijitalleşme yolunda neler yapabileceğini anlamak isteyen otel yöneticileri ve yatırımcılarını özellikle konuşmayı izlemesini tavsiye ediyoruz.


Otello Tesis Yönetimi Modülü


Otello'nun dijital platformu ile kullandığınız yazılımlarla entegre şekilde, otomatik görev yönetiminden lost & found raporlamalarına, temizlik süreçlerinin gerçek zamanlı takibinden dokümante edilmiş kalite yönetimine kadar birçok fonksiyonuyla misafir memnuniyetinizi ve üretkenliğinizi artırın.

DETAYLI BİLGİ ALHOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog Instagram LınkedIn

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.