loader
Kapat
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na Dair Aydınlatma Metni sayfasından erişebilirsiniz.
NEWSLETTER

E-Bülten Sayı 23

Newsletter-23

Merhaba,

Haziran ayı sayımızda sizlere Milenyum kuşağına otelinizi pazarlamanın yolundan, Otellerde veri bilimini kullanmanın faydalarından ve mutlaka kullanmanız gereken 2 farklı modülden bahsedeceğiz.

Hepinize başarılı sezonlar diliyoruz.Bizi takip etmeyi unutmayın!

Sevgilerle

Hotech Ekibi


Otellerde Veri Bilimi Kullanmanın Faydaları

Otellerde veri bilimi, işletmecilerin ve çalışanların gelecekteki işlerini belirlemeye yönelik tahminlerde bulanacak algoritmalar oluşturmak için kullanılır. Oteller veri kullanımı ile...

Devamını Oku

Otello Demirbaş Yönetimi Modülü


📌Siz de Otello Demirbaş Yönetimini kullanarak, işletmeniz içerisindeki tüm demirbaşları kayıt altına alabilir, istenen özelliklerine göre liste halinde raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

✅Hareketli ve hareketsiz tüm demirbaşları resim, konum, marka ve size özel özellikleri ile kayıt altına alabilirsiniz.
✅Demirbaşlara ait tüm detay bilgilerin girebilmesi, alım yılı, güç özellikleri, hareketli, sabit, seri no, işletme seri no ve barkod verilebilmesi.
✅Mobil demirbaş takibi ile lokasyon bazında demirbaş kontrolü ve sayımı yapılabilmesi.
✅Mobil sayım esnasında lokasyona ait olmayan demirbaşların anında kayıt altına alınabilmesi.
✅Mobil ile tüm departman müdürlerinin anlık demirbaş kontrol butonu ile ekipman sorgulama ve resimli bilgi alınabilmesi.
DETAYLI BİLGİ AL


Milenyum Kuşağına Otelinizi Pazarlamanın 6 Yolu

Onlar turizm endüstrisinin yeni patronları ; Y jenerasyonu başka bir deyişle Milenyumlular. 1978-1999 arasında doğan, yaşları bu yıl itibariyle 20-41 arası kişilerden bahsediyoruz. Milenyum kuşağı ve turizm nasıl bir uyum içindeler?

Devamını Oku

Hotel Guest Review


Misafirinize sunacağınız hizmet kalitesi HolidayCheck, TripAdvisor gibi yorum portallarında gizli. Hotel Guest Review, tamamen etik kurallar çerçevesinde memnun misafirlerinizi HolidayCheck ve TripAdvisor gibi ortamlara yorum yazmaya teşvik eder. Şikayeti olan misafirlerinizle iletişim kurmanıza olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ ALHOTECH tarafından gönderilen maillerin yanı sıra bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Wiki Facebook Twitter Blog Instagram LınkedIn

Eğer e-postamızı Junk-mail/Spam olarak alıyorsanız, lütfen "Spam değil" olarak işaretleyin ya da "Güvenli Kullanıcı" listesine alın. Bizden e-bülten almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.